Etkinlik Takvimi

AB Bilim Karavanı - İstanbul, Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Iho

  • Çocuk
  • 04 Şubat 2019 – 08:00
Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Iho - Barbaros Hayrettin Paşa M.1181 S. No: 11 Gaziosmanpaşa/ISTANBUL

AB Bilim Karavanı - İstanbul, Yaşar Doğu Ortaokulu

  • Çocuk
  • 05 Şubat 2019 – 08:00
Yaşar Doğu Ortaokulu - Sanayi M. Sultan Selim C. Şahinler S. No:2 Kağıthane/ISTANBUL

AB Bilim Karavanı - İstanbul, Aziz Sancar Ortaokulu

  • Çocuk
  • 06 Şubat 2019 – 09:00
Aziz Sancar Ortaokulu - Başakşehir M. İshakpaşa S. No:4 Başakşehir/ISTANBUL

AB Bilim Karavanı - İstanbul, Toki Oruç Reis Iho

  • Çocuk
  • 07 Şubat 2019 – 09:00
Toki Oruç Reis Iho - Aydınlı M. Erdemli S. No:3 Tuzla/ISTANBUL

AB Bilim Karavanı - İstanbul, 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu

  • Çocuk
  • 08 Şubat 2019 – 09:00
75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu - Cumhuriyet M. Bağlar C. No:17 Beykoz/ISTANBUL

AB Bilim Karavanı - Özel İzmir Tevfik Fikret Ortaokulu

  • Çocuk
  • 11 Şubat 2019 – 09:00
Özel İzmir Tevfik Fikret Ortaokulu - Ankara Cad. No: 172 Ege Üniversitesi Kampüsü İçi Bornova - İZMİR

AB Bilim Karavanı - Özel Işıkkent Eğitim Kampüsü (TBC)

  • Çocuk
  • 12 Şubat 2019 – 09:00
Özel Işıkkent Eğitim Kampüsü (TBC) - 6240/5 Sokak, No:3, Karacaoğlan Mahallesi  35070 Yeşilova - İzmir

AB Bilim Karavanı - İzmir Özel Türk Koleji

  • Çocuk
  • 13 Şubat 2019 – 08:45
İzmir Özel Türk Koleji - Erzene Mah. Ord. Prof. Dr. Muhiddin Erel Caddesi No: 19 Bornova-İZMİR

AB Bilim Karavanı - Özel İzmir Sev İlköğretim Kurumu

  • Çocuk
  • 14 Şubat 2019 – 09:00
Özel İzmir Sev İlköğretim Kurumu - Göztepe Mh, 60/1. Sk. No:2, 35290 Konak/İzmir

AB Bilim Karavanı - Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

  • Çocuk
  • 15 Şubat 2019 – 09:00
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - Foça - Merkez

AB Bilim Karavanı - Hulusi Kulaklı Ortaokulu - Pamukkale

  • Çocuk
  • 18 Şubat 2019 – 08:00
Hulusi Kulaklı Ortaokulu - Karşıyaka Mahallesi, 2133 Sokak No:2, 20170 Denizli

AB Bilim Karavanı - Mehmet Mükerrem Eke Ortaokulu - Merkezefendi

  • Çocuk
  • 19 Şubat 2019 – 08:00
Mükerrem Mehmet Eke Ortaokulu - Sümer Mahallesi, Şht. Er Ahmet Apak Cd. No:3, 20020 Merkezefendi/Denizli

AB Bilim Karavanı - Sevindik Şehit Hasan Eser Ortaokulu - Merkezefendi

  • Çocuk
  • 20 Şubat 2019 – 08:00
Sevindik Şehit Hasan Eser Ortaokulu - Sevindik Mahallesi, No:, 2306. Sk. No:4, 20020 Denizli Merkez/Denizli

AB Bilim Karavanı - Esentepe Ortaokulu - Merkezefendi

  • Çocuk
  • 21 Şubat 2019 – 08:00
Esentepe Ortaokulu - Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Hüdai Oral Cd. No:220, 20030 Merkezefendi/Denizli

AB Bilim Karavanı - TOKİ Ortaokulu - Pamukkale

  • Çocuk
  • 22 Şubat 2019 – 08:00
TOKİ Ortaokulu - 2390 Sokak No1 Aktepe DENİZLİ

AB Bilim Karavanı - Aşağıpınarbaşı Ortaokulu - Konya

  • Çocuk
  • 25 Şubat 2019 – 08:00
Aşağıpınarbaşı Ortaokulu - Ferhuniye, Alaaddin Blv. No:23, 42060 Selçuklu/Konya

AB Bilim Karavanı - Kozağaç Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Ortaokulu - Konya

  • Çocuk
  • 26 Şubat 2019 – 08:00
Meram Kozağaç Konya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Ortaokulu - Kozağaç Mahallesi, Yavuz Sk. No:2, 42140 Meram/Konya

AB Bilim Karavanı - Gödene Toki Ortaokulu - Konya

  • Çocuk
  • 27 Şubat 2019 – 08:00
Gödene Toki Ortaokulu - Gödene Mahallesi, Şehit Erdoğan Balcı Caddesi 17385. Sk No:3, 42010 Meram/Konya

AB Bilim Karavanı - Hasan Ali Yücel Ortaokulu - Konya

  • Çocuk
  • 28 Şubat 2019 – 08:00
Hasan Ali Yücel Ortaokulu - Saraçoğlu Mh., Anamur Sok. No:3, 42500 Karatay/Konya