fbpx İhale Olanaklarını İnceleyin | AB Türkiye

İhale Olanaklarını İnceleyin

İhale Olanakları

Avrupa Topluluğu fonlarından Türkiye'ye aktarılan katılım öncesi mali yardım; hizmet, mal alımı, inşaat işleri, eşleştirme ve hibe alanlarında birçok ihale fırsatı sunmaktadır. Şeffaflık ve eşit muamelinin sağlanması amacıyla ihaleler ve teklif çağrıları düzenli olarak aşağıda belirtilen web sitelerinde yayınlanmaktadır. İlgilenen başvuru sahipleri ve tedarikçilerin fon imkanlarından faydalanmak üzere aşağıda belirtilen bağlantıları düzenli olarak ziyaret etmeleri önerilir.

01 Temmuz 2007 tarihinden önce sitemizde yayınlanmış olan ihale duyuruları için lütfen EuropeAid ve CFCU web sitelerini ziyaret ediniz.

IPA 4. Bileşeni – İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Program Otoritesi (HRD OS)

IPA 4. Bileşeni – İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Program Otoritesi (HRD OS)

 

T.C. Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı AB Koordinasyon Dairesi, Türkiye'de İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi (IPA 4. Bileşeni) alanında AB fonlu operasyonların ihalesinden, akdinden ve mali idaresinden sorumlu Program Otoritesidir (PRO).

Devamı...

EuropeAid İşbirliği Ofisi (EuropeAid)

Europaid logo

 

 

 

EuropeAid, internet sitesinde, mevcut, kısa süre önce yayınlanmış veya iptal edilmiş ihalelere ilişkin tüm duyuruları ve ihale dosyalarını düzenli olarak yayınlar.
EuropeAid mal, hizmet ve inşaat işleri sözleşmelerine ilişkin tüm uluslararası ve yerel ihale duyurularının yanı sıra hibe imkanları için uluslararası teklif çağrılarını da yayınlamaktadır.

Devamı

Merkezi Finans ve İhale Birimi (MFİB)

CFCU Logosu

 

 

 

 

Türk idari yapısı altında faaliyet gösteren MFİB, Türkiye'de uygulanan Avrupa Komisyonu finansmanlı projelere destek vermek amacıyla yürüttüğü aktivitelerin ihale ve sözleşme süreçlerinden sorumludur.
Türkiye'de uygulanmakta olan projelere ilişkin teklif çağrılarını ve satın alma duyurularını MFİB'den takip edebilirsiniz.

Devamı

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonunun ihale makamı olduğu ihale ve teklif çağrılarının duyurularını yayınlamaktadır. Yerel hibe teklif çağrıları, yerel satın almalar ve idari satın alma duyuruları burada yayınlanmaktadır.

Devamı

 

Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Program

FRIT kapsamındaki projelerle ilgilenenlere başvuru yapma çağrısı : Devamı bu sayfada

"Sağlık", "eğitim", "sosyo-ekonomi" ve "belediye" altyapısı alanında Niyet Beyanı Çağrısı ile ilgili soru ve cevapları görmek için lütfen aşağıdaki ayrıntıları kontrol edin. (Yayın tarihi: Mayıs 2020)

 

Avrupa Dış İlişkiler Servisi (EEAS) ve Avrupa Birliği Delegasyonlari, kişisel verilerin işlenmesinde, Reg. (EU) 2016/679 sayili Genel Veri Koruma Tüzüğüyle uyumlu hale getirilmek üzere gözden geçirilmekte olan, (EC) 45/2001 sayili kişisel verilerin topluluk kurum ve kuruluşlari tarafindan işlenmesine ve sözkonusu verilerin serbest dolaşimina dair kişilerin korunmasi tüzüğü başta olmak üzere ilgili AB veri koruma mevzuatina uygun hareket eder. Kişisel nitelikteki her türlü veri – sizi doğrudan ya da dolayli olarak tanimlayan veriler – gerekli özen gösterilmek suretiyle kanunlara uygun ve tarafsız bir biçimde işleme alinir. Kişisel verilerin aktarimi halinde alicilara, yukarida sözü edilen tüzük hükümleri uyarinca kişisel verileri gereken özeni göstermek suretiyle işleme almalari gerektiği hatirlatilir.     

Detayli bilgi için gizlilik beyanlarına başvurabilirsiniz:  

Faydalı Dokümanlar

Avrupa Birliği Delegasyonunun İdari İhalelerini İnceleyin